Pořád hodně se započínáme vracet do 50. let s módou. Retro styl započal byt vídán více a více. Dodnes jsme měli příležitost ho vidět hlavně na módních doplňcích. Dnes můžeme udělat revoluci ve svém domě, a pokud se nám trošku líbí, smíme ho použít jako nástěnný ornament do naších místnosti. /

fototapety do ložnice

Autor: Grégory Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice

Autor: www.TwojaBateria.pl
Źródło: www.TwojaBateria.pl
Vlnění, proužky a tečky jsou základem pro retro módu. Ženy na sebe oblékaly žluté či červené odstíny se spoustou ornamentu. Dnes se mnoho oblečení šije tímto způsobem. Není od věci si více o tomto tématu cosi přečíst a sladit si jakýsi pokoj v domě tímto způsobem. Zatímco opakovaně aplikujeme fototapety do ložnice jednobarevné, smíme se více otevřít a otestovat něco více extravagantního. Jakási ta kytka popřípadě puntík doteď nikomu neublížil. Zakoupení fototapety do ložnice v červeném odstínu s bílými puntíky by se jistě zalíbilo hodně lidem. K tomu doladit interiér a také lustr v retro módě a již máme zbrusu novodobou ložnici. Abychom nedrželi jenom jeden pokoj v takovémto stylu, můžeme třeba navrhnout i koupelnu – . Do ní by spíše se hodily fototapety v odstínu zelené či bílé s květinkami nebo proužky. Rovněž můžeme nalepit fototapety do koupelny jednobarevné a k tomu doplnit různé retro ozdoby. Jedno jakou barvu na fototapety do koupelny si vyberete, jistě bude hezká – přečtěte si více o tomto tématu fototapety do koupelny.

Retro styl je jeden z nejvíce populárních stylu mezi lidmi. Je to nejenom hezká móda ale i hodně vybraná. Zrovna s pomocí její elegance a velmi jemné a zároveň viditelné nádheře vaše pokoje budou vyhlížet originálně a překrásně.