Každý, kdo plánuje nákup bytu, chce, aby jeho vytoužené bydlení bylo doopravdy originální a stylové. Naštěstí dnes máme na výběr stovky různorodých dekoračních předmětů, látek a bytových doplňků.

V supermarketech s nábytkem a ozdobami najdeme velmi zajímavé věci: designové židle, závěsy z pěkných látek, svíčky, květináče, obrazy, zrcadla v originálních rámech, atypické lustry či vzorované závěsy.
filtr wody

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Hit posledních let – vliesové a papírové fototapety
fototapety

Autor: Wolfgang Wildner
Źródło: http://www.flickr.com
Velké oblíbě se v Česku fototapety čili velkoformátové fotografie natištěné na typické tapetě. K výrobě fototapet se nejlépe hodí papírové, nebo vliesové tapety. Papírové tapety není potřeba představovat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od tradičních tapet. Vliesové tapety jsou vyráběny z buničitých a syntetických vláken, díky čemuž jsou pevné a odolné. Jejich velkým kladem je rovněž to, že při lepení lepidlo se nanáší pouze na stěnu. Fototapeta natištěná na vliesovým “základě” je trvalá, omyvatelná a odolná proti otěru. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá zajímavý design. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v vodopad? Není problém! Přeješ si každý den pít ranní kávu s výhledem na pláž? Nemusíš se stěhovat! Stačí si koupit fototapetu.
Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?
matrac

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta není jediná možnost použití podařené fotografie jako dekoraci do bytu.

Dnes bez žádného problému najdeme firmu, která se zabývá tiskem plakátů ze snímků zákazníka. Díky této službě se naše fotka z výletu může stát unikátní ozdobou obýváku či ložnice. Plakáty na zeď jsou také užasným nápadem na narozeninový dárek pro milovanou osobu.
Tagged on: