Když očekáváte na batole máte čas, aby pomyslet o zařízení bytu takou metodou, aby vše nároky batole byly kvapně a skutečně vyřešený. Samozřejmě pro každého milujícího rodiče batole a jeho potřeby jsou nejdůležitější. Z toho důvodu musíte dobře přemyslet jak zařídit mistnost pro batole. Níže popíšeme Vám několik zásad, které zlehčí Vám nakupování nábytku pro Vaše dítě.

Pokoj pro Dieck

Autor: Easy Walls
Źródło: www.beautifulhome.pl
Hlavně pamatujte si, že miminko doopravdy nepotřebuje spousta předmětů. Nejdůležitější je Vaší přítomnost a láska. Samozřejmě musíte nabyt pár nových předmětů, ale nekupujte předmětů, kterých nebudete vůbec používat. Hlavně musíte nabyt dětskou postýlku. Navrhujeme nabyt Vám postel, které bude „růst” s Vašim batolem. Ano, takové postýlky můžou být trošku dražší, ale Vaše miminko bude mohlo používat je pár let – konec konců je to perfektní výběr.

Kromě postýlky budete museli mít také hodně prostoru pro oblečení Vašeho dítě. Můžeme Vám garantovat, že všechny tety a babičky budou kupovat pro Vaše dítě mnoho oděvů. Velká skříň je opravdu vyborným nápadem. Podstatný bude značný počet zásuvek, kde můžete schovat spousta oděvů. Kromě toho pamatujte o speciálních nevelkých ramínkách, které budou dokonalé pro uložení oděvů ve skříní.

Velice důležité je přebalování miminka. Ténto problém můžete vyřešit několika způsoby. Samozřejmě hodně zavísí na prostoru, který můžete použít. Perfektní je přebalovací pult, který vypada jako prádelník. Takové řešení je doopravdy velice komfortní, protože po ruce máme všechno, co potřebujeme: oděvy, plenky a kosmetiky. Když Vaše dítě bude větší přebalovací pult vzhledu komodu můžete využít jako normální komodu. Jestli máte malo prostoru můžete koupit jen přebalovací podložku, která umíštěná na stole nebo na přačce bude ideální pro přebalování miminka. Takové podložky jsou bezpečné, lehké v použítí a levné. Na vyběr máte mnoho barev a motivů.

Musíte mít na pamětí také hygienu Vašého dítěte. Koupání dítěte je každodenní činnost, která požaduje připravu. Musíte koupit speciální vaničku pro dítěmiminko. Kromě toho v nabídkách internetových obchodu můžete najít také ergonomické tvarované kbelíky, ve kterých dítě se cítí velice bezpečně jako v břichu maminky.
Hodně důležitá je podlaha dětského pokoju. Pamatujte, že celoplošný koberec není dobrým nápadem. V takovém koberci se hromaždí prach a roztočí a rovněž zbytky jídla. Perfektni nápad pro dětskou podlahu jsou parkety nebo hladké krytiny. Většinu času batole tráví na podlaze. Pokud chcete mít koberec kupte menší kus, který budete mohli bez problémů vyprat.

Pamatujte, že nejpodstatnější je bezpečnost Vašeho batolete. Můžete koupit opravdu mnoho věcí, ale pamatujte, aby všechno bylo bezpečné.

Tagged on: