Když jsme byli malí, dostávali jsme samolepky, a pokud je nebylo kde přilepit, tak jsme je přilepovali na dveře eventuálně všelijaký nábytek. Po tomto činu, náš nábytek, možná také zdi, dostaly co proto a chtělo by je opravit.

Dva tipy jak toto obnovit. /
Dětské místnosti jsou přeplněné maličkosti a všemožných dětských věcí. Jestliže se nám už podařilo samolepky sundat ze zdi, popřípadě obmýt počmárané zdi, potom je jsme povinní jakýmsi způsobem obnovit. Na stěny se perfektně hodí dětské fototapety – mnohem více najdete na této stránce. Jsou to tapety zaplněné dětskými pohádkami. Spousta královen, panenek, aut a jiných osůbek. Tapety jsou většinou vyměnitelné, to znamená, že by až tak neobtěžovala jakási jiná nálepka, jistěže by tam i seděla. Dětské fototapety se dokonalé hodí do celého dětského prostoru, nebo třeba jenom na jednu zeď. Nemusí být vytapetovaný celý pokoj. /

dětské fototapety

Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Dětské obrázky a nálepky se též smí nacházet na dveřích v domácnosti. Je úplně jednoduchý recept jak se od těchto věci oprostit. Samolepící tapety na dveře hezkým způsobem přikryjí nedostatky, které tam nechceme mít. Hezký obrázek na tapetě může zkrášlit náš prostor – . Dokonce na samolepící tapety na dveře si smíme obstarat jednotný vzorek našich prvních dveří a nikdo nerozpozná odlišnost. Tyto tapety můžeme užít na kterékoliv dveře v domě. Navíc i na kuchyňskou linku. Takovýmto způsobem smíme zpestřit naší už zastaralou a starší kuchyní.

Jenom musíme fototapetu koupit a přilepit na dveře, jak jednoduché. /
Nádhera spočívá v schopnostech naších srdcí a v tom, jak jsme kreativní. Použijme proto, vše co máme v sobě.
Tagged on: