Víme, že zásluhou krajiny, můžeme žit. Různé květiny, stromy nám poskytují kyslík a my jim na oplátku vracíme dusík naším dýcháním. Příroda je nezbytná.

/
materiał

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
V dnešní době architektura je tak promýšlená, aby květiny směly být pěstovány na střeše. Skoro není prostor, kde sázet stromy a jiné květiny. Místo lesů se staví dálnice. Parky jsou pro změnu přebudovány na obchodní centra. Sem tam prosty pohled na cosi zeleného nám dělá příjemnost. Při vybavování domácnosti dáváme důraz na květiny nebo zahrádky okolu baráku. Chceme také disponovat rostlinami. Po obědě si jít trochu odpočinout pod nějaký strom na trávu a užívat si přírodou okolo nás. V obydlí kromě skutečných květin si smíme obstarat též různé fototapety nebo obrazy na zdi. Do koupelny popřípadě jiného pokoje by se hodila fototapeta les pokud máme přírodu skutečně rádi. Takovéto fototapety do koupelny nám usnadní se více uvolnit, než při prostém jednom odstínu- (odkaz na vstupu). Fototapeta les nám může rámovat roh koupeny. Zásluhou takto uspořádané stěně, budeme se cítit jako kdesi v naturálních lázních, a současně budeme to vlastnit u sebe v domácností. Není třeba jezdit daleko pro to, abychom jsme si prožili přírodní odpočinek. Stačí, jak si to doma pohodlně uskutečníme. Fototapety do koupelny nemusí být jenom s květinami a zelení- oficiální zdroj. Smíme také užít pláž s pískem, mušlemi a vlnami. Jakýkoli nápad se dá konkrétním způsobem zavést do zpracování. Záleží na tom, co máme nejvíce rádi. Z přírody si smíme rozhodnout pro motýly létající na palouku pokrytým květinami. Okolo nás je hodně nápadů, jaké smíme použít do daného prostoru. Úplný exteriér bude zařízený dle nás. Stačí se porozhlédnout na jakési naturální motivy v knihách eventuálně vykouknout přes okno a hned máme pár myšlenek.
lampki

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
/

Koupelna je místem, ve kterém si rádi dáme horkou vanu a prožít dobrý okamžik abychom se uvolnili po celém dni. Neměli bychom ji obcházet a ponechat na závěr. Každý pokoj je podstatný a vyžaduje svou péči aby se v něm člověk dobře cítil.
Tagged on: